Konsultacijos

Rėmimas

Jūsų įmonėje nėra marketingo komunikacijos specialisto? Jeigu trūksta patirties ir žinių, Jūsų paslaugoms – konsultacijos. Jums patars atitinkamos srities profesionalas, kuris gali atvykti į Jūsų įmonę.

Konsultuojame ir telefonu bei internetu.

Šios konsultacijos kainuoja mažiau, jas galima iš karto užsisakyti internetu.

Kodėl vartotojas abejingas? Jūsų įmonė siūlo gerą prekę ar paslaugą palankia kaina, naudoja tinkamą paskirstymo sistemą, tačiau nepavyksta pasiekti norimo pardavimų kiekio. Galbūt taip yra dėlto, kad nemažai konkurentų siūlo vartotojams panašias prekes. Galbūt pirkėjai nėra tinkamai informuoti apie Jūsų prekę, jos privalumus ir jų niekas neskatina pirkti.

Nesvarbu, kad prekę gamina maža bendrovė, kokybiškas  jos produktas gali drąsiai konkuruoti su didžiųjų rinkos žaidėjų prekėmis. Tereikia rasti būdą, kaip jį pristatyti potencialiai tikslinei auditorijai.

Tai jau marketingo komplekso elemento – rėmimo– užduotis. Tinkami panaudotos komunikavimo veiksmų rūšys (reklama, ryšiai su visuomene, pardavimų skatinimas, tiesioginis marketingas bei asmeninis pardavimas) padės sudominti vartotojus Jūsų preke ar paslauga, padidins informuotumą apie jas bei paskatins įsigyti.

Konsultuojame ryšių su visuomene, reklamos, tiesioginio marketingo,  leidybos klausimais.

UŽSISAKYTI KONSULTACIJĄ

Galime tartis ir dėl daugkartinių konsultacijų – tam tikro jų kiekio per mėnesį. Išsamesnės informacijos bei kainų teiraukitės

Tel.  (8 653) 30003
El. paštu info[@]komunikacijaverslui.lt 

Drauge rasime tiesiausią kelią į Jūsų vartotojų rinką

error: Content is protected !!