Konsultacija

Jūsų įmonėje nėra marketingo komunikacijos specialisto?

Jeigu trūksta patirties ir žinių, Jūsų paslaugoms – konsultacijos. Jums patars atitinkamos srities profesionalas.  Mūsų specialistai gali atvykti į Jūsų įmonę. Konsultuojame ir telefonu. Šios konsultacijos kainuoja mažiau. Dėl visų konsultacijų bei kainų teiraukitės žemiau nurodytais telefonais arba el. paštu.

Konsultacijos marketingo komunikacijos klausimais

Kodėl vartotojas abejingas? Jūsų įmonė siūlo gerą prekę ar paslaugą tinkama kaina, naudoja tinkamą paskirstymo sistemą, tačiau nepavyksta pasiekti norimo pardavimų kiekio. Galbūt taip yra dėlto, nemažai konkurentų siūlo vartotojams panašias prekes. Galbūt pirkėjai nėra tinkamai informuoti apie Jūsų prekę ir jos privalumus ir jų niekas neskatina pirkti.

Nesvarbu, kad prekę gamina maža bendrovė, kokybiškas  jos produktas gali drąsiai konkuruoti su didžiųjų rinkos žaidėjų prekėmis. Tereikia rasti būdą, kaip jį pristatyti potencialiai tikslinei auditorijai.

Tai jau marketingo komplekso elemento – rėmimo– užduotis. Tinkami panaudotos komunikavimo veiksmų rūšys ( reklama, pardavimų skatinimas, ryšiai su visuomene, tiesioginis marketingas  bei asmeninis pardavimas) įtakos susidomėjimą Jūsų preke ar paslauga, padidins informuotumą apie jas bei paskatins įsigyti.

Konsultuojame ryšių su visuomene, reklamos, tiesioginio marketingo,  leidybos, klausimais.

Išsamesnės informacijos bei kainų teiraukitės telefonu arba el. paštu

 

Tel.  (8 653) 30003
El. paštas info[@]komunikacijaverslui.lt 

Drauge rasime tiesiausią kelią į Jūsų vartotojų rinką

 

error: Content is protected !!