Anglijos įdarbinimo agentūra kviečia į susitikimą Vilniuje

Darbas Anglijoje

Noras daugiau užsidirbti negalinčius to padaryti Lietuvoje veja ieškoti darbo užsienyje. Tai taip pat puiki galimybė studentams – užsidirbti pinigų ir naudingai praleisti vasaros atostogas. Susirasti darbą svetur, būnant Lietuvoje, nėra lengva, o ir nežinia, kas laukia pasiryžusio padirbėti užsienyje. Geriausia viską išsiaiškinti dar namuose.

Ketinantis vykti uždarbio svetur tikriausiai nesitiki, kad darbdavių atstovai gali patys atvykti į Lietuvą ir suteikti visą dominančią informaciją. Besidairantiems darbo Anglijoje pasisekė – jiems tokia galimybė bus balandžio 27 d. Anglijos įdarbinimo agentūra Scope HR Solutions  Vilniuje rengia nemokamą konferenciją apie gyvenimą ir darbą Jungtinėje KaralystėjeAgentūros atstovai papasakos apie realią situaciją šalies darbo rinkoje, darbo bei gyvenimo sąlygas, kokio atlygio galima tikėtis, atsakys į visus dominančius klausimus. Šis renginys aktualus daug kam, juk Jungtinė Karalystė – populiariausia lietuvių emigracijos vieta.

Legalus darbas AnglijojeKokie darbai laukia Anglijoje?

Agentūroje galima įsidarbinti ir nuolatiniam, ir sezoniniam darbui. Reikalingi ne tik nekvalifikuoti darbininkai, bet ir įvairūs specialistai. Siūlomos darbo vietos maisto pramonėje: vaisių pakavimo įmonėse, kepyklose.

Galima įsidarbinti  distribucijos centruose – užsakymų priėmėjais, darbai žemės ūkyje: derliaus nuėmimas, paruošiamieji darbai. Transporto sektoriuje reikalingi vairuotojai (C, CE, D kategorijų), serviso darbuotojai. Darbui biure ieškomi buhalteriai ir konsultantai.

Šiuo metu agentūroje dirba 750 žmonių iš visos Europos: Bulgarijos, Rumunijos, Lietuvos, Lenkijos ir kitų šalių.

Kuo padeda įdarbinimo agentūra?

Vykstančiam darbuotis į užsienį svarbu legalus darbas, socialinės garantijos bei gyvenamoji vieta. Scope Hr Solutios yra viena iš didžiausių personalo nuomos agentūrų Kento grafystėje, padedanti legaliai įsidarbinti. Beje, darbuotojai nemoka agentūrai jokių su įdarbinimu susijusių mokesčių, nemokamai sutvarkomi ir visi reikalingi dokumentai.

Atvykusieji dirbti, tarpininkaujant šiai agentūrai, aprūpinami gyvenamosiomis patalpomis. Tiesa, dirbti gali tekti įvairiose Anglijos vietose, bet tai nesukelia papildomų rūpesčių, nes į įmones ir atgal žmonės vežiojami agentūros transportu.

Scope HR Solutions, įsikūrusi Maidstono mieste, turi Jungtinės Karalystės „Samdytojų licencijavimo tarnybos“ („Gangmasters Licensing Authority“ arba GLA) licenciją. Šis dokumentas garantuoja, kad personalo nuomos agentūra laikosi Jungtinės Karalystės darbo įstatymų ir kitų teisės aktų, užtikrinančių darbuotojų gerovę ir saugančių nuo išnaudojimo.

Išsamiau apie agentūrą galite sužinoti interneto svetainėje www.scope4jobs.com.

Konferencijos vieta ir laikas

Susitikimas su Scope HR Solutions  atstovais vyks balandžio 27 d. 18 – 21 val. viešbučio „Panorama“, esančio Sodų g. 14, Vilniuje, konferencijų salėje. Prašytume registruotis el. paštu info[@]komunikacijaverslui.lt

 

error: Content is protected !!