Organizacinės paslaugos verslui

administravimas telekomunikacijų bendrovėms

Įmonės veiklos rezultatai priklauso nuo daugelio išorinių ir vidinių veiksnių: aplinkos sąlygų, konkurentų veiksmų, įmonės konkurencinių pranašumų, personalo ir t.t. Labai reikšmingi vadinamieji įmonės organizaciniai privalumai. Kai kurios įmonės sėkmingiau už kitas prisitaiko prie rinkos reikalavimų ir pasiekia geresnių rezultatų vien tik dėl to, kad yra sukūrusios tinkamesnę organizacinę struktūrą. Kuo daugiau sudėtingų darbų reikia atlikti, kuo didesnis veiklos mastas, tuo daugiau dėmesio tenka skirti įmonės organizacinės struktūros kūrimui ir tobulinimui.

Verslo dalyviai nuolat  susiduria su naujomis situacijomis įvairiose įmonės veiklos srityse. Tarp jų – ir specifinėse veiklos srityse, kuriose pagrindinės atitinkamo verslo  srities atstovams  trūksta kompetencijos bei patirties.  Geriausia išeitis šiuo atveju pasinaudoti  tam tikros srities profesionalų paslaugomis, kurie pasiūlys optimalius sprendimus.

Jūsų verslo interesams – nekilnojamojo turto administravimo, telekomunikacijų tinklų plėtros ir administravimo patyrę  specialistai, derybininkai. Šie specialistai dirbo įvairiuose įmonių valdymo padaliniuose, tarp jų ir telekomunikacijų bendrovėse. Ilgametės patirties šiose srityse dėka jie gali pasiūlyti profesionalias  verslo konsultavimo, tarpininkavimo ir atstovavimo paslaugas – geriausius sprendimus Jūsų verslui. Tai kūrybiški lankstūs  verslo situacijų sprendimai, geriausiai atitinkantys Jūsų  įmonės poreikius ir situaciją rinkoje.

Paslaugos verslo sėkmei  –

projektų įgyvendinimas  nuo pradžios iki pabaigos.

Atstovavimas:

  • atstovavimas telekomunikacijų bendrovėms tinklų plėtros ir administravimo srityje.
  • atstovavimas fiziniams ir juridiniams asmenims, teikiant nuomos paslaugas įmonėms.

Tarpininkavimas:

  • derybos optimaliam rezultatui pasiekti,
  • tarp jų – derybų ir naujų objektų paieškos (telecommunication site acquisition) bei esamų administravimo paslaugos telekomunikacijų bendrovėms.

Verslo konsultavimas

  • veiklos optimizavimas ( struktūriniai pokyčiai, veiklos kaštų sumažinimas).
  • įmonės vidinių procesų optimizavimas plečiant veiklą.

Išsamiai apie atstovavimo paslaugas verslui:

 Susisiekite ir gaukite pasiūlymą pagal Jūsų įmonės poreikius

Kontaktai:

Projektų vadovas Saulius Garbačauskas Tel. +370 620 11170
error: Content is protected !!